לתת חסות למשתתף/פרויקט

מושלם עבורך כארגון או קבוצת תומכים

 

אם יש לך אפשרות לתרום קצת יותר, או רוצה לקחת על עצמו פרויקט גדול יותר כקבוצה, אתה יכול לתמוך בחלונותעל ידי מתן חסות למשתתף או לפרויקט שלם. זוהי דרך מצוינת גם לך וגם לחלונות כדי לתמוך במשהו מוחשי, כי ללא התמיכה שלך לא יהיה אפשרי.

 

מה זה אומר כדי חסות משתתף בתוכניות הנוער שלנו:

תקציבי חלונות עבור פרויקט הנוער שלנו כולל דמי השתתפות עבור הנוער - הן כדי לתת למשתתפים תחושה של לקיחת אחריות על התהליך שלהם על מנת לסייע במימון. עם זאת, רבים מהמשתתפים שלנו באים מקהילות חלשות ולא יכולים לשלם את דמי ההשתתפות המלאים. לכן, חלונות מציעה סולם הזזה - הנוער לשלם ככל שהם יכולים. הנה, התמיכה שלך יכול למלא את הפער עבור אחד או כמה משתתפים.

 

מה זה אומר כדי לתמוך בתוכנית שלמה:

התוכניות שלנו מורכבות מפגישות, סדנאות, סיורים, סמינרים ועוד. בעוד שהתוכנית הבסיסית הממומנת כוללת מספר מסוים של פעילויות כאלה, לעתים קרובות יש צורך להוסיף פעילויות על מנת לענות על המשתתפים בשינוי הצרכים הרגשיים. אימוץ הפרויקט יסייע לנו לכסות פעילויות נוספות, אבל יכול גם לתפקד כדי לכסות את המימון הבסיסי של הפרויקטים.

 

כי אנחנו גם רוצים לפגוש את נותני החסות שלנו, אם תחליטו להיות אחד, אנחנו גם מציעים לכם לבוא ולפגוש את הצוות ואת המשתתפים שלנו. כמו כן, אנו מציעים לקחת אתכם לסיור של מציאת עובדות משני צדי הקו הירוק - המראה את העבר וההווה .כפי שנראה על ידי שני הצדדים וכן הצצה אל העתיד

 

:הרשם למטה כדי להתחיל את התהליך של להיות נותן החסות

שם *
שם